Genel

Mavigibi Bloğumuzun Açılışı

Mavigibi İlk yazımızdan herkese merhaba!

İlk yazıya başlamadan önce farklı şeyler oluşturmuştuk aklımızda, acaba hangi konudan başlasak diye…
Şunlardan bunlardan bahsederiz gibi… İlk yazımız biraz doğaçlama olacak. 🙂 Beni kişisel sitemde de takip edenler hatırlayacaktır; wordpress, seo, blog ipuçları, eğitim konularında yazmayı seviyorum. Bu benim için ikinci deneyim olacak. WordPress’i geçmişte merak ettiğimden birkaç kez denemiş olsam da, ciddi anlamda bir sitede kullanmak ilk deneyimim sayılır.

Bu sitede neler yapacağımızdan, neler yapmak istediğimizden kısaca bir bahsedeyim diyorum.
Spor, Film, Teknoloji, Gündem, Photoshop vb. diğer kategoriler pek fazla ele almadığımız için hepsini bir kategori altında toplamaya karar verdik.

Daha çok Eğitim, Sağlık, ve Web Alanlarında yazılar sunacağız. Web alanından kastım SEO, Hosting Seçimleri, WordPress vb. blogger ipuçlarını ele aldığımız konular olacak. ( Mavigibi düşünelim dedik 🙂 ) Önerdiğiniz bir kategori varsa yorum olarak belirtirbilirsiniz. Ayrıca kafamız eserse günlük olarak yaptığımız bir şeyi anlatabiliriz. Örneğin izlediğimiz bir film, gittiğimiz bir yer. Beğenirsek sizinde izleyip/gidip görmeniz için pozitif yada negatif fikirler sunmayı düşünüyoruz.

Bu blog sitemizde önceki sitelerimizden farklı kâr hedefli çalışmalar yapmayı biraz daha arka planda bırakarak; okuyucularımıza bilgi kazandırma, meraklarını giderme çabasına gireceğiz.

Okumayı fazla sevmeyen bir millet olarak bu yazıyı tamamen okuyan pek fazla kişi olacağını düşünmüyoruz ama eğer sen şuanda bu yazıyı tamamen okuduysan binlerce kişiden daha farklı bir yere sahipsin.
Bir sonraki yazımızda hangi kategoride yazı yazarız şuanda tahmin etmek zor fakat günde 1 içerik paylaşma çabasındayız. Şuan tasarım aşamasında olduğumuz için biraz geç başlayabiliriz.
Yakında görüşmek üzere, mavigibi kalın…

Yazar hakkında

Kyraphus

1 Yorum

Yorum yapmak ister misin ?