Genel

En Güzel Kısa Aşk Sözleri

Kısa Aşk Sözleri

Aşk sözleri hiç eskimeyen her insana belli dönemlerde lazım olan sözlerdir. Artık aşk sözleri sadece yüz yüze iken değil sosyal medya üzerinden ya da telefon ile mesajlaşma anında da kullanılıyor. Hal böyle olunca Kısa Aşk Sözleri çok daha fazla önem arz ediyor.

Sevdiğiniz insanı etkilemek onda bir iz bırakmak için aşk sözleri her dönem kullanılabilir. Eminim ki bu yazıyı okuyan herkes hoşlandığı insanı etkilemek ona farklı olduğunu hissettirmek ister. Günümüz içinde bunun en etkili yolu kısa ama etkili aşk sözleri söylemektir. İlişkisinde yeni heyecan arayanlar ya da hoşlandığı kişiye duygusal olarak açılmak isteyenler için Kısa Aşk Sözleri her daim hayat kurtarıcıdır.

 

Birbirinden güzel kısa aşk sözleri 

 

Büyük aşklar ya sonsuzdur ya da o’nsuz!

Sen özlenecek en güzel şeysin.

Bir umutla beklediğim en güzel yarınsın.

Aşk delilik biz delinin delisiyiz.

Ben gökyüzü olsam sana kuş olmak yakışır.

Yalansan yalanı severim elimde değil.

Gülümse biraz ilaç alacak param yok çünkü.

Sevmek bir renkse gel gökkuşağım ol.

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

Mutlu olmak kimin umrunda sen yanımda ol yeter.

Senin gülüşün ilkbaharda daha renkliydi.

Ölümü boş ver kefenim sen kokacak mı onu söyle?

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

https://www.asksozleri.net/kisa-ask-sozleri.html  adresinden alıntıdır.

 

GİDERLİ SÖZLER

Birisi sizin canınızı yaktı ya da siz onun canını yakmak istiyorsunuz. Bunu yapmanın en etkili ve kalıcı yolu kesinlikle giderli sözler söylemektir. Birinin canını yakmak ona yaptığı havayı göstermek için giderli ve bir o kadar da acı sözler kesinlikle oldukça yaratıcı olacaktır.

Giderli sözler insanların sizi hatırlamasını ve belki de yaptığı hatalardan ders almalarını sağlar. Sizlerde hangi yol ile olursa olsun giderli sözler ile insanlara ben de buradayım mesajı verebilirsiniz.

ATARLI SÖZLER

Atarlı sözler günümüzde en çok kullanılan özellikle genç neslin çok fazla tercih ettiği söz türlerinin başında geliyor. Birilerine bir şey anlatmak için direkt olarak söylemek yerine ona atarlı sözler eşliğinde bir şeyleri anlatmayı tercih ediyoruz.

Değişen dünyada ayakta kalmak ne kadar zor bilemeyiz ancak sözlerin ve isteklerin sürekli değiştiğini söyleyebiliriz. Atarlı sözler ile insanlara bir şeyler anlatmak 2018 yılı ve günümüz yüz yılı için oldukça geçerli bir nedendir. Sizlerde konu ne olursa olsun atarlı sözler ile birilerine ima da bulunabilirsiniz.

 

https://www.asksozleri.net/ adresimize uğramayı ihmal etmeyin

Yazar hakkında

Kyraphus

1 Yorum

Yorum yapmak ister misin ?